У Слов’янську розпочався ІІІ чемпіонат міста з боулінгу


09 жовтня розпочався ІІІ чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, який проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Першими розпочали ігри 4 команди факультету початкової, технологічної та професійної освіти Донбаського державного педагогічного університету.

Зігравши дві гри по 10 фреймів, була визначена команда-переможець, яка набрала у сумі 769 очок. Саме ця команда буде представляти факультет початкової, технологічної та професійної освіти ДДПУ у фіналі чемпіонату, який відбудеться навесні 2020 року.

Кращим гравцем дня став студент 3-го курсу Антон Бобух з результатом 207 очок, який був відзначений грамотою та рюкзаком для взуття.

Всі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій та черговий досвід гри в боулінг, а команда переможець нагороджена грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради та сувенірними блокнотами від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наступні ігри відбудуться серед студентів факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету 16 жовтня, початок о 14.00.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: