Осінній комісійний огляд доріг у Слов’янську та регіоні: перші результати   

 

За перші десять днів практичного етапу огляду інспектори відділення безпеки дорожнього руху обстежили 119 залізничних переїздів.

Виявлені недоліки зафіксували у відповідних актах. Інспектори видали 16 вимог (приписів) на усунення виявлених недоліків та винесли 10 постанов на посадових осіб, відповідальних за утримання залізничних переїздів, - про притягнення їх до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 140 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць).


 Нагадуємо, метою огляду є визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів і залізничних переїздів після закінчення літнього сезону та належної підготовки їх до експлуатації у зимовий період.


Під огляд інспекторів підпає вулично-дорожня мережа населених пунктів півночі Донецької області: на території Слов'янського, Лиманського, Бахмутського, Костянтинівського, Добропільського, Покровського та Олександрівського районів і вулично-шляхової мережі міст Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут, Миколаївка, Добропілля, Мирноград, Покровск, Родинське, Світлодарськ, Торецк, Лиман, Костянтинівка, Дружківка, Селидове.

Пресслужба батальйону патрульної поліції в м.Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
0

Эта запись была размещена в рубрики: