Ночью не бухать! В Славянске полиция проверяет запрет на продажу алкоголя

 
У Слов'янську поліцейські перевірили виконання заборони на продаж алкоголю у нічний час

Під час рейду було складено два адмінпротоколи щодо реалізаторів, які не виконували рішення міської ради. Надалі порушники будуть змушені сплатити штраф.

Співробітники Слов'янського відділу поліції провели нічний рейд по торгових закладах міста. Метою була перевірка "сумлінності" місцевих підприємців - виконання рішення міської ради на заборону продажу алкоголю після 22:00.

Одним з порушників виявився 50-річний реалізатор закладу, що працював у центрі міста. Тут не тільки продавали пиво у нічний час, але й не мали ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв "на розлив".

У цей же час у селищі Північному дільничні офіцери поліції задокументували ще один факт порушення: 35-річна продавець кіоску відпускала всім бажаючим алкогольні та слабоалкогольні напої.

За вказаними фактами були складені протоколи згідно до ст. 156-2 КУпАП "Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами". Зібрані матеріали спрямовані до адміністративного суду, який визначить розмір штрафу.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Читайте также: Операция «Мак-2019»: Национальная полиция Украина изъяла наркосырья на миллиарды гривен

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
2

Эта запись была размещена в рубрики: