Дети в ночном городе одни. Полицейские Славянска предотвратили трагедию

 


Завдяки поліцейському піклуванню вдалося попередили можливі трагічні події з дітьми, які в нічний час гуляли на вулиці

Близько 23.00 співробітник ювенальної превенції зупинив двох неповнолітніх, що бігли в центрі Слов'янська. З’ясувалося, що хлопці 10 та 12 років гуляли і додому повертатися не збиралися. В той час батьки намагалися самостійно розшукати своїх дітей.

10 – річного хлопця поліцейський впізнав, він виховується в родині, яка перебуває на обліку, як СЖО (складні життєві обставини). Мати розповіла поліцейським, що син вже неодноразово уходив з дому, і вона не може справитися з його вихованням та попросила допомоги у поліцейських - вплинути на її дитину, яка є схильною до порушення правил та норм поведінки. Хлопець був поміщений в Центр соціально – психологічної реабілітації, де з ним будуть працювати спеціалісти.

А коли поліцейські привезли додому 12 – річного хлопчика їх зустріла заплакана мати. Жінка розповіла, що вже більше трьох годин намагається розшукати сина: обдзвонила всіх друзів та однокласників, пройшла по місцях, де він зазвичай гуляє, але безрезультатно. В поліцію не зверталася, бо соромилася.

З дітьми та дорослими проведена профілактична бесіда.

Дорослі повинні розуміти, що оперативно знайти дитину можна тільки в разі своєчасного звернення до поліцейських його батьків - в іншому випадку, до моменту початку пошуків, він вже може знаходитися вже в іншому місті або області.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

 

Читайте также: Убийца 14-летней школьницы задержан. Ее искали 20 дней

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: