Лиманська поліція направила до суду справи двох колаборантів


Чоловіки несли службу на блокпості незаконних збройних формувань, де перевіряли транспорт. Зараз вони співпрацюють з правоохоронцями та надають інформацію щодо діяльності терористичних угрупувань на півночі Донеччини.

У травні 2014 року на автодорозі між Лиманом та смт Ямпіль знаходився пропускний пункт, що організували учасники незаконних збройних формувань. Тут перевірялись транспортні засоби, їх водії та пасажири.

При цьому суттєву допомогу бойовикам надавали місцеві мешканці, які під впливом пропаганди сприяли захопленню своїх міст та селищ. Про двох таких "пособників" минулого місяця й отримали інформацію співробітники Лиманського відділення поліції.

37-річний житель Лиману та 20-річний житель Ямполя розповіли, як заступали у наряди разом із бойовиками, та які функції при цьому виконували.

У подальшому обом було оголошено про підозру за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України " Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань". Наразі матеріали за даними справами передані до суду.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: