Легкоатлетичний крос серед ЗОШ Слов’янського району до Дня захисника України


09 жовтня 2019 року традиційно на території Слов’янського курорту відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед ЗОШ району, у залік Спартакіади школярів. Цього року змагання  присвячені святкуванню Дня захисника України.

З привітальним та вступним словом виступив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації – Костянецький Іван Миколайович. Він привітав майбутніх захисників України, побажав їм наполегливості та наснаги в досягненні поставленої мети.

Початок  змагань дав головний суддя – Брєжнєв  Дмитро Олександрович.

Участь у змаганнях прийняли команди із 11 шкіл району: КЗ «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.», Долинська ЗОШ І-ІІІ ст., Красноармійська НВК І-ІІ ст., Олександрівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст., Прелеснянська ЗОШ І-ІІІ ст., Привільська ЗОШ І-ІІІ ст., Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст., Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст., Філія КЗ «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.», Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ст., Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. №2.

Учасники змагались в особистому та командному заліку з легкої атлетики.

Учні загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та дівчата ЗОШ І-ІІІ ст.  долали дистанцію 500 метрів,  юнаки  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів  - 1000 метрів.

Найкращі результати в командному заліку показали:

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів:
Філія КЗ «Билбасівського опорного ЗЗСО  І-ІІІ ст.» - І місце;
Красноармійська НВК І-ІІ ст. – ІІ місце;
Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. №2  – ІІІ місце.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів, впродовж запеклої боротьби, почесне І місце виборола КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.»;
ІІ місце – Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

В особистій першості місця розподілилися наступним чином.

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів дівчата:
Нуриєва Венера (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.») – ІІІ місце;
Дашивец Марія (Красноармійська НВК І-ІІ ст.) – ІІ місце;
Жидкова Ірина (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.») – І місце.

Юнаки:
Ребік Іван (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.»)  – ІІІ місце;
Древаль Ігор (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.») – ІІ місце;
Загребельний Андрій (Красноармійська НВК І-ІІ ст.) – І місце.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів дівчата:
Макуєва Дар’я (КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.») - ІІІ місце;
Каліберда Катерина (Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІ місце;
Коршакова Софія (Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст.) – І місце.

Юнаки:
Бєспалов Олексій (Привільська ЗОШ І-ІІІ ст.) – ІІІ місце;
Могила Олег (КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.») – ІІ місце;
Гафуров Юрій (КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.») – І місце.

Переможці в особистому заліку отримали медалі та грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації..

Переможці в командному заліку отримали пам’ятні кубки та грамоти відділу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: