Гвардійські психологи обмінювалися досвідом в Слов’янську

Протягом двох днів на базі Слов’янського полку НГУ психологи військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання, Східного відділення комплектування ІВЦ, військових частин 2276 та 3022 підвищували фахову компетенцію.

Вдосконалення системи психологічного забезпечення, відпрацювання єдиної системи планування, особливостей роботи психологів щодо психологічного вивчення призовників для призову на строкову військову службу та  обміну практичними порадами психологів – такі цілі стояли перед учасниками зборів.

«Проведення подібних занять позитивно впливає на професійну підготовку психологів та дає змогу перейняти корисний досвід колег, поділитися власним досвідом та напрацюваннями», – говорить офіцер служби психологічного забезпечення військової частини 3035 Руслан Калашник.

Своїми знаннями з військовими психологами ділилися науковці в галузі психології та педагогіки вищих навчальних закладів.

Як проводити психологічне консультування військовослужбовців та членів їх сімей розповів нацгвардійцям доктор психологічних наук, професор Павло Горностай. Він провів майстер-клас з учасниками зборів.

Виконання завдань в екстремальних умовах накладає відбиток на поведінку військовослужбовців і на їх психологічний стан.

Разом із доцентом кафедри прикладної психології Донбаського державного педагогічного університету Тетяною Асланян та практичним психологом Ольгою Шевельдіною офіцери вчилися долати стрес і психологічні травми.

Також у зборах взяли участь фахівці громадської організації «Ліга офіцерів», які за підтримки Офісу НАТО в Україні працюють з військовослужбовцями-учасниками ООС (АТО) щодо адаптації до мирного життя. Фахівці провели тренінг для психологів щодо згуртування військових колективів, мобілізації внутрішньої психологічної готовності, навчанні основним прийомам подолання дії стрес-факторів та саморегуляції.

«Я вважаю, що мета зборів досягнута, адже психологи мали змогу отримати нові знання, які в подальшому вони зможуть використовувати у своїй діяльності, обмінятися досвідом і практичними порадами та підвищили свою фахову компетенцію», - зазначив начальник відділення психологічного забезпечення управління підполковник Олег Колісник.

Наприкінці зборів під час круглого столу психологи мали змогу обговорити актуальні проблеми психологічного забезпечення та шляхи їх вирішення.

Відділення інформації і комунікації СТУ
Фото Нікіти Тафійчука

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: