Опять “развели”. Мошенники сняли с карты доверчивого жителя Славянска 120 тысяч гривен

61 – річний чоловік повідомив «банківському працівнику» по телефону всі дані двох карток, після чого з його рахунків були зняті всі гроші.

Існує безліч видів шахрайства, але серед них є вже й “класичні”, якими аферисти користуються раз від разу, і на жаль, все одно знаходяться громадяни, які стають їхніми жертвами.

Житель Слов'янська розповів поліцейським, що йому зателефонував чоловік, представився співробітником банку і повідомив, що з його рахунків начебто намагаються зняти гроші і щоб зберегти заощадження запропонував йому змінити рахунок. А для виконання цієї операції необхідні секретні дані - СVV код (три цифри на зворотній стороні картки), термін дії і останні цифри номера карти.

Вже потім, розповідаючи поліцейському, як все відбувалося, чоловік й сам не зрозумів, як зміг передати дані комусь з смс, де чітко прописано: співробітник банку ніколи не запитує паролі, нікому не повідомляйте цей пароль.

Читайте также: Переход на IBAN: мошенники придумали новую схему обмана

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

Поліція закликає мешканців бути пильними. Якщо на ваш чи телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії) не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: