Жителька Слов’янська допомогла поліцейським розшукати зниклого хлопця


Завдяки небайдужості 56 – річної жінки поліцейські встановили місцезнаходження розшукуваного підлітка, який разом зі своїми двома братами зник 27 вересня. Всі хлопці знайдені і поміщені до Центру соціально – психологічної реабілітації.

Нагадаємо, що три брати віком 9, 12 та 14 років пішли з дому в с. Черкаське Слов'янського району 27 вересня. Про зникнення трьох синів мати повідомила в поліцію лише через три доби. Незважаючи на це, правоохоронці того ж дня розшукали двох молодших братів – 9 та 12 років, а пошуки старшого хлопця продовжили.

Сьогодні близько 15.00 в поліцію подзвонила жителька Слов'янська та розповіла, що в м-ні Артема вона побачила хлопчика, схожого з орієнтуванням розшукуваного підлітка.

Приїхавши за вказаною адресою в ході розмови поліцейські з’ясували, що це саме той хлопчик, якого вони розшукують вже чотири дні.

Завдяки пильності і небайдужості місцевої жительки місцезнаходження хлопчика було встановлено.

За час перебування дитини без нагляду дорослих, правопорушень відносно неї вчинено не було.

Поліцейські звертаються до дорослих з проханням бути уважними до своїх дітей та приймати участь у їх житті. Також не проходьте мимо дітей, які перебувають на вулицях, вокзалах та інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: