На шляху любителів наркотиків і легкої наживи у Слов’янську стали нацгвардійці

Ухилення від покарання та виробництво наркотичних речовин – за підозрою у вчиненні саме таких правопорушень були затримані громадяни нацгвардійцям Східного оперативно-територіального об’єднання лише за останній тиждень.

Будь-якого правопорушника під час зустрічі з поліцейськими або нарядом Національної гвардії видає його поведінка – він починає помітно нервувати і поводити себе незвично. Пильність і уважність перші помічники під час несення служби з охорони публічного порядку.

Саме дивна поведінка привернула увагу правоохоронців Слов’янського полку, які 29 вересня патрулювали біля залізничного вокзалу Слов’янська. Нацгвардійці вирішили познайомитися з громадянином поближче. Вже під час перевірки документів чоловік помітно нервував, а під час поверхового огляду поліцейські виявили в нього два згортки з синтетичною речовиною, вагою приблизно 3 грами. Правопорушника було затримано за підозрою у скоєнні злочину за ст. 309 ККУ і доставлено до Слов’янського відділення Національної поліції.

Того ж дня, але бійці іншого спільного автопатруля помітили особу, яка за ознаками співпадала з орієнтуванням. Під час перевірки документів військові з’ясували, що громадянин перебуває у розшуку за ст. 389 ККУ (Ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі). Порушника також було доставлено до Слов’янського відділення Національної поліції.

Гвардійці ж самостійного автопатруля у Слов’янську затримали підозрілу особу, яка намагалася приховати секцію металевого паркану, вагою майже 40 кг. На запитання правоохоронців щодо походження цієї знахідки, громадянин відповісти не зміг. За підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтею 185 ККУ (крадіжка) затриманий був доставлений до поліції.

Не скрився від пильного ока патрульних і ще один любитель наркотиків, але вже в Кремінній 2 жовтня. Під час огляду у громадянина було виявлено паперовий згорток із зеленою речовиною, вагою 4 грами.

Майже всі правопорушення були скоєні пізно у ввечері, напевно порушники сподівалися на безкарність під покровом ночі, але марно.

Відділення інформації і комунікації Східного ОТО

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: