Поліцейські у Слов’янську повідомили про підозру двом колишнім посібникам бойовиків


Повіривши хибним "ідеям", чоловіки чергували на блокпостах у різних частинах міста. Їх завданням була перевірка транспорту та людей.

Мешканцю мікрорайону Черевківка, який нещодавно потравив до поля зору правоохоронців, зараз 53 роки. З них останні п'ять чоловік переховувався від представників влади, і все - через ті 10 днів, що провів у лавах бойовиків.

У квітні 2014 року, за три дні після захоплення міста, він добровільно приєднався до бойовиків та заступив чергувати на блокпост. Пропускний пункт знаходився на мосту по вулиці Свободи, де учасники незаконних збройних формувань перевіряли автотранспорт, водіїв та пасажирів.

Інший мешканець Слов'янська прослужив на терористів довше - весь травень 2014 року. 37-річний чоловік чергував на блокпосту на перехресті вул. Шевченка та Урицького, як розповідає поліцейським зараз - "служив за ідею".

Проте ідея швидко закінчилась, коли бойовики стали роздавати своїм помічникам зброю та готувати їх до бойових дій. Черговий блокпосту втік з міста та близько півроку мандрував територією області

Наразі обом повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань".

Досудове розслідування триває.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
9

Эта запись была размещена в рубрики: