Без пафосу та високих слів. Слов’янський волонтер Петро Дуднік відверто поспілкувався з Президентом Зеленським

Без пафосу, високих слів та загравань Президент захотів реально розібратися, що не так з системою захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - про це написав на своїй сторінці у Фейсбук мешканець Слов'янська, пастор та волонтер Петро Дуднік.

Тому запросив усиновлювачів, прийомних батьків, батьків вихователів ДБСТ, патронатних батьків, опікунів з усіх регіонів, щоб відверто поговорити про наболіле і почути їхнє бачення системи та проблеми, які їх хвилюють.


Вже підписано Указ https://www.president.gov.ua/documents/7212019-29821 і дано доручення Міністерство соціальної політики України протягом двох тижнів дати своє бачення системи.

Команда Президента готова взяти цей виклик. Зібравши всю необхідну інформацію від громадськості, адже саме сім‘ї, які вже мають багаторічний досвід і можуть допомогти з формуванням політики в інтересах дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тому чекаємо пропозицій від Міністерства соціальної політики, що потрібно зробити в наступні роки, щоб система запрацювала по-іншому.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
9

Эта запись была размещена в рубрики: