Інклюзія у Слов’янську. Активісти скверу “Мрія” роблять світ доступним для дітей з інвалідністю

У Словянську у міський бібліотеці ім. М.Петренка 27 вересня відбувся Регіональний Круглий стіл «Шляхи формування та впровадження інклюзії у сучасному суспільстві».

Захід був організований Благодійним фондом "Словянська мрія" при підтримці організацій донорів від урядів ряду Європейских держав.

У заході прийняли участь міський голова Словянська Лях Вадим Михайлович та депутат Краматорської міської ради, що опікується проблемами людей з інвалідністю Світлана Фоміна.

З інформацією про інклюзивну форма навчання як основа соціального становлення дитини з особливими освітніми потребами прозвучав виступ доктора педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Донбаського Державного педагогічного університету Ірини Татьянчикової .

Про реалії та перспективи впровадження інклюзивної освіти в Україні та  в Донецькому регіоні розповіла доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти  Донбаського Державного педагогічного університету Ірина Дмитрієва.

Про практичний досвід роботи фахівців з дітьми з інвалідністю ділілися практичні фахівці з багаторічним доступом  Директор Комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради»  Оксана Сабардак, вчитель-дефектолог Анжела Бабенко, директор центральної міської бібліотеки Лариса Мамедова, керівник методичного об'єднання вчителів , методист-вихователь Спеціальної загально-освітньої школи -інтернату Донецької обласної ради №23 Лариса Соколова.

У засіданні круглого столу прийняли участь Герой України, Заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон світу, паралімпійських ігор, Тренер  з плавання ВікторСмирнов, заслужений тренер України, старший тренер збірної  команди України з плавання  Світлана Казначєєва.

Директор центру комплексної реабілітації для осіб (дітей) з інвалідністю Слов’янської міської ради Алла Дорофєєва, практичний психолог ЦРОДІ Юлія Бойкова; Дефектолог ЦРОДІ  Аліна Давидова.

Про родинне виховання, досвід батьків дітей з інвалідністю, про труднощі та виклики, з якими вони стикаються протягом життя  та навички необхідні для роботи з дітьми з обмеженими можливостями розповіли голова ГО "Дотик" Олена Шаповал та Наталля Фоміна.

Протягом цього круглого столу напрацьовувались матеріали для підготовки інформаційних буклетів щодо інклюзії в громаді Слов'янська.

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: