Германия Славянску стала ближе. Открытие офиса “Друкарня”


27 вересня за адрeсою вул Університетська, 47, Слов’янськ відбулося відкриття «Друкарні - осередку громадянського суспільства у Слов’янську».Захід проходив за участі Заступника Генерального консула Німеччини в Донецьку Петера Шмаля, виконавчого директора DRA Штефана Меллє, представників міської ради.

Протягом заходу у панельній дискусії 27 вересня взяли участь німецький історик Вільфрід Їільге, керівник молодіжного центру „Теплиця» Анна Авдіянц, Ірина Степанова з гуманітарної організації "Проліска" та Костянтин Реуцький з громадської організації "Восток SOS".

Учасники дискусії обговорили історію громадського активізму в регіоні, а також роль цієї історії для розбудови структур громадянського суспільства Слов'янська, Маріуполя, Бахмута, Краматорська та Сєвєродонецька.

Захід завершився виступом джазового колективу Bottomline (Cologne, Germany)Сьогодні пройде другий день конференції, де учасники візьмуть участь у численних дискусійних майданчиках, де вони зможуть дослідити, як місцеві громадські активісти працюють з такими темами, як: охорона навколишнього середовища, децентралізація та зміни у місцевому самоврядуванні в Україні, залучення молоді та політика пам’яті. Цей день також завершиться вечірньою культурною програмою.

**
DRA є неприбутковою неурядовою організацією, яка працює в Німеччині з 1992 з метою підтримки демократичного розвитку Росії, України, Білорусії через співпрацю з НУО, незалежними медіа та програм міжсекторального співробітництва.

DRA організує програми молодіжних обмінів у сфері політичної освіти, демократії та активного громадянства. Впродовж останніх років в Україні ми реалізуємо проекти з моніторингу прав людини в зоні конфлікту, а також вибудовуємо діалог з громадянським суспільством, підтримуючи експертні дискусії на такі важливі теми як, зокрема, перехідне правосуддя.

DRA виконує роль секретаріату міжнародної платформи громадянського суспільства CivilM+

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
6

Эта запись была размещена в рубрики: