Туристична перлина? Клуб мандрівників НавколоUA побував у Слов’янську

Донеччина – це справжня Україна! Напередодні Дня туризму, який відзначається сьогодні, 27 вересня, у цьому переконалися учасники Клубу мандрівників НавколоUA за два дні подорожі, яка зруйнувала багато стереотипів про край териконів та суворих шахтарів.

Приємною була вже зустріч на вокзалі Слов'янська, яку нам влаштувало ГО Развитие инициатив, а особливо українська мова гіда Victoriya Baxova.

Серед проектів об'єднання – майбутня реконструкція будівлі контори історичного підприємства "Дзевульський і Лянге", з якого почався знаменитий Слов'янський керамічний комбінат.

Також із величезним задоволенням познайомилися з сучасним виробництвом кераміки та накупили гарних сувенірів у приватному цеху Горща Борща.

Звісно, побачили і слов'янські озера, завдяки яким місто стало відомим курортом. Пиємно вразив Музей етнографії української Слобожанщини у селі Маяки, який створив місцевий краєзнавець та збирач старожитностей Геннадій Киркач – саме на таких людях тримається зелений туризм. Після обіду вирушили до Святогірска, який здавна є духовним центром сходу України.

Читайте также: Туристы в Славянске? Городу есть что показать…

Попри неоднозначну репутацію Святогірської лаври відвідання монастирських печер у товщі крейдяних скель є неодмінною туристичною атракцією, а панорама Сіверського Донця з оглядового майданчика біля підніжжя циклопічної статуї Артема сповна окуповує важкість підйому.

Найкращим фіналом дня стала вечеря з дегустацією продукції екоферми "Козацьке подвір'я" (https://www.facebook.com/Kozak123/), яку влаштували її господарі – колоритний, патріотичний та говіркий Сергій Свириденко з дружиною Сніжаною.

На столі в достатку були і фермерські сири, і в'ялене м'ясо та ковбаси, і фірмовий "шопський" салат, і качка з яблуками, і неймовірна запечена картопля. Після такої кількості смакоти бонусні сирники на десерт перекочували на сніданок. Далі буде...

Другий день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Донеччину учасники провели переважно під землею, і цього разу регіон повністю виправдав стале уявлення про себе як про край гірняків.

Але по дорозі ми не могли не зробити зупинку на перехресті в районі Семенівки – на місці першого серйозного бою сил АТО з російськими терористами у 2014 році.

Житловий мікрорайон досі залишається напівзруйнованим, а от семенівську лікарню вже почали відбудовувати. Далі були неймовірні враження від спуску під землю на 300-метрову глибину соляної шахти ДП "Артемсіль" у Соледарі в супроводі гіда, заслуженого соляника Бориса Федоровича Курганова. Розсипчаста сіль тут рипть прямо під ногами, соляні мережива вкривають підсвічені стіни тунелів, із солі вирізблені барельєфи і скульптури...

А два найбільші зали – де проводилися сифонічні концерти і де літала повітряна куля – просто вражають розмірами та прекрасною акустикою, яку ми перевірили своїм аматорським хором. Тематичний обід в ресторані "Сіль" включав солянку, яку можна вважати гастрономічним брендом Донеччини, а на десерт був пухкий наполеон.

Це було не зайвим перед фінальною екскурсією на винзавод Artwinery в Бахмуті. Це одне з небагатьох виноробних підприємств України, де вже понад півстоліття виробляють ігристі вина за класичною технологією шампанізації в пляшках. Виробничими цехами слугують вечличезні гіпсові штольні з пофарбованими у різні кольори стінами і роботами місцевих художників – переважно з античними сюжетами або гумористичні – на тему шкоди від надмірного вживання алкоголю.

Обладнання підприємства частково ще радянське, а от продукція цілком сучасна та якісна – є і брюти, і екстра брюти, і абсолютно сухі брюти зеро, але, крім того, і напої, розраховані на масовий попит: солоденькі та фруктові.

Спеціально для нашого ознайомчого туру завод зробив виключення і провів екскурсію з дегустацією в неділю (зазвичай у вихідні під замовлення для групи можна потрапити лише в суботу), за що, звісно, велика подяка керівництву, але варто подумати і про перегляд графіку відвідувань, адже туристи подорожують переважно саме у вихідні.

Також на величезну подяку від клубу заслуговує завідуюча сектором краєзнавства та туризму Донецької ОДА Валентина Лимаренко – за допомогу в організації, якісний супровід та гарну компанію протягом усієї мандрівки.

Сподіваємось, донецький туристичний кластер незабаром запрацює на повну потужність, адже його складає стільки прекрасних людей, з якими мали щастя поспілкуватися! Дякуємо їм усім!

за матеріалами інтернет
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: