Как Лиманские лесники в лесу бабло пилили. Прокуратура обвиняет

 

Прокуратура вимагає від лісгоспу сплатити на користь держави 11,5 млн грн збитків, завданих незаконною порубкою 4 574 сосен.

Слов’янською місцевою прокуратурою скеровано до Господарського суду Донецької області позов в інтересах Державної екологічної інспекції у Донецькій області до Державного підприємства «Лиманське лісове господарство», викритого у незаконній порубці дерев на території Національного природного парку «Святі гори».

Установлено, що протягом 2016-2017 років посадові особи зазначеного підприємства, не погодивши з Міністерством екології та природних ресурсів України ліміти на проведення суцільних та вибіркових рубок, не отримавши дозвіл Департаменту екології та природніх ресурсів Донецької обласної державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Донецькій області, надали розпорядження підлеглим працівникам здійснити незаконні порубки дерев у Краснолиманському та Ямпільському лісництвах.

Внаслідок пошкодження 4 574 дерев породи сосна до ступеня припинення їх росту на території об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення державі заподіяно шкоду на загальну суму майже 11,5 млн грн.

З огляду на грубі порушення Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Положення про порядок установлення лімітів використання природних ресурсів загальнодержавного значення та Санітарних правил в лісах України, прокуратура вимагає стягнути на користь держави зазначену суму збитків.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
1

Эта запись была размещена в рубрики: