Травля по телефону! Это буллинг, детка! В Славянске полиция и их юные помощники предупреждают

 

Юні мешканці міста та району дізнались, як захистити себе, запобігти або протистояти нестатутним відносинам в учбовому колективі, на вулиці та у кіберпросторі. Відповідну правову інформацію отримали і їх батьки.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» набув чинності на початку цього року. І вже за кілька тижнів поліцейські Слов'янська зареєстрували перший у регіоні факт булінгу. На сьогодні по області правоохоронцями виявлено вже 13 таких випадків, але, на жаль, це ганебне явище час від часу продовжує проявляти себе серед молоді.

Днями співробітники ювенальної превенції та учасники "Ліги майбутніх поліцейських" провели серію профілактичних заходів під гаслом "Стоп булінг". У рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу заняття відбулись в учбових закладах міста та району.

Так, у загальноосвітній школі №12 м. Слов'янська правоохоронці організували інтерактивні лекції та гру на правову тематику, а у ЗОШ №18 профілактична бесіда відбулась під час батьківських зборів.

Всі учасники заходів отримали контакти для безкоштовної правової консультації та дізнались, що у ситуaції булінгу треба не замовчувати проблему, а звертатись до педагога, адміністрації закладу або до поліції.

Слов'янський відділ поліції  Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
1

Эта запись была размещена в рубрики: