Адские аварии. Почему случаются ДТП на дорогах Славянска и Краматорска?

«Трапилась ДТП», «Аварія на перехресті», «Водій з ознаками сп'яніння не впорався з керуванням», - такі заголовки ми чуємо майже кожного дня.

Так, ці новини читаються, їх обговорюють, про них пам’ятають. Але мало хто задумується про те, що кожна така новина – це чиєсь життя й здоров’я. Скалічені тіла, виснажений організм, втома, нерви, хвилювання, немалі кошти на лікування, а потім тяганина по судах і виконавчих службах, сплати штрафів, ремонти транспортних засобів…

Чи рівнозначно це елементарному дотриманню правил дорожнього руху? Питання риторичне.

Читайте также: На мосту «баварца» «Газель» забодала. Очередное ДТП в Славянске

Нам, патрульним поліцейським, виїжджати на дорожньо-транспортні пригоди, та ще й з потерпілими, - одне з найскладніших завдань. Бо це завжди кров, сльози, збитки.

Причина проста – хтось комусь не надав переваги в русі, хтось був неуважним, нетверезим, розсіяним, а хтось здійснив незрозумілі маневри на дорозі чи перевищив швидкість. І все це – на порівняно нормальних дорогах, на рівному асфальті, на відремонтованому покритті. Наслідок же завжди один – зіпсоване здоров’я, матеріальні збитки, довгі тяганини.

З початку року по сьогодні, 25 вересня, на території обслуговування батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ зареєстровано 652 дорожньо-транспортних пригод, з них 132 з потерпілими, загинуло 14 осіб, травмовано – 156 громадян.

Основними причинами автопригод є порушення правил маневрування, недодержання дистанції, перевищення безпечної швидкості, порушення правил проїзду перехресть, керування транспортним засобом у нетверезому стані .

Перегляньте фото і вкотре задумайтесь самі, наголосіть своїм близьким і знайомим: чого варта неуважність та безпечність під час руху?

Ми зичимо вам безпечних доріг, будьте уважними, дотримуйтесь закону!

Прес-служба батальйону патрульної поліції в м.Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: