Слов’янські поліцейські та лігівці взяли участь у “Форумі миру”

У Святогірську пройшов дводенний захід, метою якого було  сприяння діалогу щодо миротворчості та примирення між молоддю, місцевими громадами та лідерами громадської думки.


Ідея полягала в залученні 150 молодих людей віком від 15 до 24 років з Донецької та Луганської областей, що у подальшому будуть взаємодіяти з місцевими громадами, неурядовими та молодіжними організаціями. Ця робота направлена на зниження насильства, зміну гендерних стереотипів, мобілізацію громад та натхнення молодих лідерів.

У ході спілкування підлітки ділились ідеями щодо навичок спільного вирішення проблем та ефективного спілкування, розвитку впевненості у собі та самоконтролю, інтернет-безпеки, критичного мислення та медіа-грамотності.

Із діяльністю своєї організації присутніх ознайомили учасники "Ліги майбутніх поліцейських" зі Слов’янська, Краматорська та Покровська. Інспектор з ювенальної превенції слов’янської поліції Наталія Язан спільно із лігівцями презентувала проект «Кожній школі - медіатор».

Всі учасники форуму здобули цікавий досвід, практичні навички у спілкуванні, багато новий ідей та поглядів. Молоді люди з Донеччини та Луганщини повертались до своїх міст з переконанням продовжувати свою діяльність - творити разом свою країну та її майбутнє.

Слов'янський відділ поліції Донецької област


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: