Не у тех купили модульную котельную? Прокуратура Славянска выявила нарушение. Мэр Вадим Лях утверждает обратное


23 сентября 2019 года на официальном сайте прокуратуры Донецкой области появилась информация, которая обеспокоила многих, особенно жителей многоквартирных домов по улице Новый быт.

Прокуратурою виявлено факт грубого порушення законодавства під час неконкурентної закупівлі міською радою робіт з будівництва котельні
Слов’янською місцевою прокуратурою під час дослідження інформації, розміщеної на сайті «Prozorro», встановлено, що на початку вересня Управлінням житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради проведено закупівлю робіт з будівництва модульної котельні у м. Слов’янську у одного учасника шляхом неконкурентної переговорної процедури, за результатом якої укладено договір з підрядною організацією на суму 4,3 млн грн, при тому, що її статутний капітал станом на 11.09.2019 складав 60,00 грн.

Крім того встановлено, що в обґрунтування проведення саме переговорної процедури замовник зазначив нагальну потребу у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання строків для проведення тендеру. Проте згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», такі термінові і неконкурентні закупівлі мають проводитись виключно за наявності надзвичайних ситуацій.

Оскільки міська рада не надала обґрунтованих відомостей про виникнення таких подій у м. Слов’янську від Державної служби України з надзвичайних ситуацій або її підрозділів, уповноважених на ліквідацію їх наслідків, прокуратура вважає проведення закупівлі послуг за державний кошт шляхом неконкурентної процедури істотним порушенням чинного законодавства України, у зв’язку із чим на адресу Слов’янської міської ради направлено лист щодо необхідності розірвання вищевказаного незаконного договору підряду.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Славянский городской голова Вадим Лях прокомментировал эту информацию:

Как бы там ни было, но строительство площадки и монтаж котельной продолжаются. Городской голова уверил в том, что без тепла жители Нового Быта не останутся...

Читайте также:  Модульная котельная в Новый Быт Славянска: подведи газ, воду, электричество и можно «топить»

 

Валерий Максимов,
Деловой Славянск

Видео - Сергей Кулешов

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: