Маршрути успіху. Миколаївська ОТГ поділилася кращими практиками місцевого самоврядування

20 вересня відбувся навчальний візит представників місцевого самоврядування Донеччини до Миколаївської об'єднаної громади. У "маршруті успіху" на тему: "Реформа децентралізації на прикладі Миколаївської міської ОТГ.

Розвиток соціального, спортивно-освітнього та безпекового простору громади" взяли участь самоврядці з Краматорська, Залізного, Мирнограда, Покровська, Родинського, Слов'янська, Новогродівки, Новгородського та інших населених пунктів області. Захід організовано Донецьким РВ АМУ в рамках проєкту #ПУЛЬС за фінансової підтримки USAID.

Гостей зустріли в сучасному Центрі надання адміністративних та соціальних послуг, який став першим в області Прозорим соціальним офісом. Фронт-офіс, зони очікування, дитячий куточок, серверна кімната та службові туалети обладнані всім необхідним. Для людей з інвалідністю вхід до #ЦНАПу облаштований пандусом, а у приміщенні встановлений ліфт. Щоб отримати закордонний паспорт, до Миколаївки іздять з інших міст регіону.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник виконавчого директора Донецького РВ АМУ Леонід Кисельов. Секретар Миколаївської міської ОТГ Дмитро Зіньковський, заступники міського голови Дмитро Терещенко і Сергій Захаров поінформували про становлення і основні вектори розвитку Миколаївської громади. Гостей цікавили можливі проблеми і перешкоди, які виникають на початковому етапі діяльності #ОТГ, вирішення кадрових, організаційних, земельних питань. Про переваги об'єднання, перспективи ОТГ, а також особливості взаємовідносин всередині громади розповіли керуюча справами виконкому міської ради Олена Уфатова і в. о. старости Рай-Олександрівського старостинського округу Галина Білоусова.

Учасники "маршруту успіху" оглянули спортивно-оздоровчий комплекс #Енергетик, яким з повним правом пишається не тільки Миколаївська громада, а і вся Донеччина. Сучасні тренажерна, спортивні зали, зал боротьби, прекрасний плавальний басейн, у якому тренуються обласні збірні перед змаганнями. В "Енергетику" проходять збори перед чемпіонатами України з різних видів спорту та чемпіонати обласного рівня. В Миколаївці навіть є готель, де живуть спортсмени з інших міст. Окрім спортивних секцій у комплексі працюють масажний кабінет, зал фітнесу, дитяча кімната, є багато інших майданчиків для здорового способу життя. Цьогоріч спортивно-оздоровчий комплекс «Енергетик» відзначили прапором Національного олімпійського комітету України, який вручив президент НОК Сергій Бубка.

Гостей ознайомили також з роботою #Центру_безпеки громадян Миколаївської ОТГ. У капітальний ремонт та посилення потужності пожежної частини вклали майже 7 млн грн з обласного бюджету. Нову потужну техніку придбали завдяки підтримці з боку Державної служби з надзвичайних ситуацій, а з бюджету громади виділили 60 тис. грн на фірмовий одяг рятувальників.

"Цікаво і корисно було почути поради та практичні рекомендації колег щодо етапів створення ОТГ. Одним з найактуальніших питань є подальша взаємодія з органами державної влади стосовно реалізації програм соціально-економічного розвитку, проектів за кошти #ДФРР, а також співпраця з приватними інвесторами", - прокоментував навчальний візит секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: