Как отметили День спасателя в Славянске. Фоторепортаж

20 вересня у м. Слов'янськ Донецької області на базі 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника.

Читайте также: Опасна и трудна: в Славянске отметили День спасателя


З теплими та щирими словами начальник 6-го Державного пожежно-рятувального загону В’ячеслав Бойцов звернувся до присутніх, підкреслив важливість професії рятівника та наголосив на тому, що працівники пожежної та аварійно-рятувальної служб завжди гідно справляються зі своїми обов’язками, демонструючи високий професіоналізм.


За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов′язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань та з нагоди Дня рятівника були нагороджені кращі співробітники.

На свято запросили і учнів місцевих шкіл, які змогли ближче познайомитися зі світом вогнеборців. Були влаштовані різноманітні локації, на яких діти ознайомилися із оснащенням пожежних-рятувальників, піротехників та психологів ДСНС. Різноманітні конкурси, безліч корисної інформації та купа позитивних емоцій - таким видався День рятівника.

Пожежна Охорона Слов'янська

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: