Ріка натхнення та любові. В Слов’янську проходить святкування Дня Сіверського Дінця

21 вересня на масштабному івенті в честь Дня Сіверського Дінця в Центрі культури і довкілля м.Словянська було багатолюдно.

Фахівці з Словянська, Святогірська, Клебан-бика, Краматорська та інших міст та селищ Донеччини, учні загальноосвітніх шкіл Слов'янська, студенти місцевих вишів, громадськість та мешканці зібрались у Центрі культури та дозвілля щоб прийняти участь у третьому відкритому ЕКО-фестивалі «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові», який зібрав сьогодні багато старих та нових друзів.

У святковій програмі сьогодні відбулось багато заходів – це і виставка художників, як справжнє АРТ-містечко кращих майстрів хенд-мейду, де представили свої роботи майстри та майстрині Слов'янська: клуб-студія ’’Славяне”, студія декоративно-прикладного мистецтва ”ЕксклюзиВи”, ЦДЮТ, Слов’янський парк, Краматорський ландшафтний парк, Парк Клебан-Бик, Святогірський ландшафтний парк.

Проводились тут і майстер-класи з народних ремесел і декоративно-ужиткового мистецтва, аква-грим, флешмоби, ігри та конкурси.

У концертній програмі звучали виступи творчих колективів Слов’янщини. Особливим моментом свята стало відзначення активістів ЕКО-руху за чистоту берегів річок басейну Сіверського Дінця з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Сьогодні до ЕКО-спільноти друзів Сіверського Дінця долучились всі бажаючі, і не пожалкували про це.

фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
3

Эта запись была размещена в рубрики: