Слов’янські поліцейські розшукали підлітка, який майже місяць був відсутній вдома


Пошуки 15–річного хлопця ускладнювались через те, що мати звернулась по допомогу майже за місяць після його зникнення. Виявилось, що весь цей час підліток мешкав у свого дорослого знайомого.

У четвер, 19 вересня, до Слов'янського відділу поліції звернулась мешканка міста. Жінка повідомила, що її 15-річний син пішов з дому наприкінці серпня та до сих пір не повертався. Телефону хлопець не мав, тому будь-який зв'язок з ним був відсутній.

На пошуки був спрямований особовий склад підрозділу, блокпости, патрулі та наряди на вокзалах, орієнтування розмістили місцеві ЗМІ.

За добу надійшла інформація, що схожого за прикметами хлопця нещодавно бачили разом з 29-річним місцевим жителем. Поліцейські відвідали останнього за місцем мешкання та знайшли там зниклого підлітка.

Втікач повідомив, що додому повертатись не хоче, ходити на заняття до учбового закладу - також. Майже місяць він прожив у свого знайомого і навіть не думав повідомляти про це рідним.

Хлопця тимчасово поміщено до міського центру соціальної реабілітації для дітей, де він отримує обстеження та психологічне супроводження.

Його мати притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: