До уваги підприємців Слов’янська!

У Бахмуті, Дружковці, Краматорську, Сєвєродонецьку, Старобільську пройдуть навчальні модулі  проекту «E-trade Cхід: «Виробляй локально, продавай глобально!».

До участі запрошують:

майстрів та підприємців, які добре відомі в своєму регіоні, але б хотіли б навчитися продавати власні вироби більш ширшій аудиторії;

хендмейдерів та ремісників, які окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках прагнуть навчитися он-лайн продажам і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;

підприємців-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;

авторів рукотворної продукції, які хочуть дізнатися нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Читайте также: Ты помнишь, как все начиналось? Политика против дружбы и ничего личного…

Під час навчальних модулів учасникам запропонують огляд і пояснення специфіки продажу власних виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram. Також учасники дізнаються про сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку. Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі – доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, а також взаємодія з митницею.

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам – мешканцям контактної зони, компенсуються транспортні витрати. Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням.

Проект «E-trade Cхід: «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: