Слов’янські поліцейські відпрацювали навички поводження з автоматом та засоби протидії озброєним зловмисникам

Заняття зі зброєю проходили у рамках тактичної підготовки до дій у типових та екстремальних ситуаціях. Також правоохоронці дізнались про психологію поведінки людей на місці події та обговорили методику спілкування із ними.

У Слов'янському відділі поліції відбулись заняття із тактичної підготовки, на яких відпрацьовувались дії у типових та екстремальних ситуаціях під час виконання різних завдань.

Головною темою тренінгу було ефективне поводження із автоматом Калашнікова, який на сьогодні є основною автоматичною зброєю правоохоронців Донеччини.

Інструктор тренінгового центру ГУНП області відпрацював із поліцейськими навички швидкого приведення АК до готовності та тактичної зміни магазину, переміщення зі зброєю та ефективного ведення вогню.

Начальник підрозділу Станіслав Загурський розповів підлеглим про способи протидії озброєному автоматом злочинцю, його знешкодження та затримання.

Надалі в учбовому класі особовий склад разом психологом вивчав методику дій наряду при виїзді на повідомлення громадян. Присутні розбирали найбільш типові ситуації, у яких окрім документування події доводиться припиняти конфлікт між його учасниками - це, насамперед, масові порушення громадського порядку та сімейні сварки.

Така система службової підготовки включає в себе основні знання та навички, що дозволяють поліцейським найбільш ефективно виконувати покладені на них обов'язки.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: