Паралімпійський чемпіон Віктор Смирнов отримав ключі від квартири в Слов’янську

19 вересня у Слов’янську відбулося урочисте вручення ключів від квартири заслуженому майстру спорту України з плавання серед спортсменів з вадами зору, багаторазовому переможцю Паралімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Герою України Віктору Смирнову.

У заході взяли участь голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, Слов’янський міський голова Вадим Лях, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Читайте також: Любителей триатлона ждут на Соборной в Славянске

Загальна вартість квартири, придбаної для Віктора Смирнова, склала 580 тис. грн. Сума коштів, виділених з обласного бюджету – 289025,09 грн., друга частина – з міського бюджету.

Додамо, що на сьогоднішній день обласна комісія схвалила здійснення адресної виплати для придбання житла чотирьом спортсменам Донецької області. Найближчим часом відбудеться вручення ключів трьом майстрам спорту України міжнародного класу – Наталії Мартюхіній (кікбоксинг WAKO), Леону Білицькому (гирьовий спорт) та Наталі Семеновій (легка атлетика, метання диску).

Читайте також: Гімн України над Британією. Золото Віктора Смирнова їде до Слов’янська

Довідково:

Віктор Смирнов родом з Донецька. Неодноразовий переможець та призер чемпіонатів і Кубків України, багаторазовий чемпіон світу та Європи, рекордсмен світу та Європи, п’ятиразовий переможець, срібний та бронзовий призер ХІІ Паралімпійських ігор 2004 р. у Афінах; триразовий бронзовий призер ХІІІ Паралімпійських ігор 2008 р. у Пекіні; переможець, срібний та бронзовий призер XIV літних Паралімпійських ігор 2012 р. у Лондоні; срібний призер XV літних Паралімпійських ігор 2016 р. у Ріо-де-Жанейро; переможець та бронзовий призер чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з вадами зору, розумово-фізичного розвитку та ураженням опорно-рухового апарату (09-15.09.2019, м. Лондон, Великобританія); почесний громадянин міста Слов'янська (2005).

Крім Золотої Зірки Героя України, яка була йому вручена у 2004 році, Віктор Смирнов має орден «За заслуги» ІІІ ступеня та є повним кавалером ордена «За мужність».

Деловой Славянск


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

26
1

Эта запись была размещена в рубрики: