«Укрзалізниця» створить спеціальну компанію, відповідальну за вокзали


Керівництво «Укрзалізниці» планує створити окремою філією «Вокзальну компанію» для управління всіма українськими вокзалами. Вона повинна зробити їх прибутковими.

Як повідомив глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтерв’ю «НВ Бізнес», компанія повинна запрацювати до кінця 2019 року, і буде структурною частиною УЗ, що не підлягає приватизації. Однак вона зможе співпрацювати з приватниками в сфері вокзального господарства.

Зараз у нас вокзали збиткові. Це нонсенс. Наше завдання: вивести їх як мінімум в нульову рентабельність, як максимум – у прибуток — Євген Кравцов, глава «Укрзалізниці»Зокрема, для комерціалізації залізничних вокзалів передбачається державно-приватне партнерство, наприклад, у формі концесії.

Як повідомлялося, минулого року вокзальні комплекси були переведені в окрему структурну одиницю у складі «УЗ». В поточному році планувався запуск конкурсів на передачу вокзалів у концесію, зокрема, із залученням зарубіжних компаній.

Пілотним проектом передачі вокзалів в концесію, має стати київський центральний вокзал. Його можуть віддати як приватній особі, так і в муніципальну концесію, якщо місто знайде кошти.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: