Поліція взяла участь у тренінгу з реагування на злочини, вчиненні з використанням небезпечних речовин 

 

Захід відбувся під егідою Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол. Він проходив  у рамках  проекту CACHE. Участь у навчанні взяли співробітники різних відомств, зокрема – поліцейські, рятувальники, нацгвардійці, співробітники Служби безпеки України.

В Україні під егідою Міжнародної організації кримінальної поліції – Інтерпол –  відбувся тренінг з питань попередження та реагування на випадки використання небезпечних речовин. Захід відбувся у рамках проекту CACHE (Command and Control in Hazardous Environments).

Захід відкрив  перший заступник начальника Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Віталій Касап та начальник відділу зовнішньої політики та дипломатії посольства Канади в Україні Руслан Катсем.

Участь у тренінгу взяли співробітники різних відомств. Зокрема, поліцейські, нацгвардійці, рятувальники, співробітники Служби безпеки та Державної екологічної інспекції, а також  Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

У ході  заходу експерти відділу Генерального секретаріату Інтерполу з питань попередження хімічного тероризму та незаконного обігу вибухівки ознайомили присутніх з провідним міжнародним досвідом реагування на випадки вчинення злочинів, пов’язаними із хімічними речовинами.

Крім того, експерти із поліції Великої Британії, які брали участь в ліквідації наслідків та розслідуванні хімічної атаки в м. Солтсбері (справа Скрипалів), поділилися досвідом щодо роботи над справами даної категорії.

Відтак  Генеральним секретаріатом Інтерполу планується проведення другого етапу проекту. Зокрема, практичних навчань на базі тренінгового центру Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Департамент міжнародного поліцейського співробітництва
Національної поліції України

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: