Поліція попереджає автовласників про необхідність збереження свого майна. У Слов’янську викрадено акумулятора


З початку року слов'янські поліцейські зареєстрували 51 факт крадіжок з автомобілів. Найчастіше жертвами злодіїв ставали господарі «класики».

Зловмисники викрадали магнітоли, акумулятори та інше майно.

Так, минулої доби до поліції звернувся житель слов'янського мікрорайону Артема і заявив, що вранці виявив свій автомобіль "ВАЗ 2102" зламаним. Невідомі зламали замки на капоті та викрали акумулятор.

Цей випадок є дуже типовим. Власники тільки вранці виявляють факт вчинення злочину, що помітно ускладнює роботу поліції. У тих випадках, коли автомобілі не обладнані сигналізацією, складно встановити навіть свідків злочину. Але правоохоронці проводять об'ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити злочинців і повернути вкрадене майно власникам.

При зломі салону зловмисників зазвичай "цікавлять" особисті речі господарів машини: мобільні пристрої, дорогий одяг, гаманці та сумки з документами, рідше - автомагнітоли.

Власників машин в таких випадках підводить зайва самовпевненість - їм здається, що залишений під вікнами будинку на ніч транспорт надійно "захищений", що можна "на пів-години" вдень залишити в салоні цінне майно, а іноді - й зовсім не закривати двері. Все це часто закінчується написанням чергової заяви про крадіжку.

Співробітники поліції закликають мешканців бути пильними і рекомендують автовласникам виявити підвищену увагу до свого майна і не залишати транспортний засіб в погано освітленому або не переглядається з вікна місці. Наявність сигналізації збільшує шанси залишатися єдиним господарем автотранспорту.

Проявляйте підвищену увагу до свого майна!

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: