Батьківські збори у лиманській гімназії пройшли разом із поліцейським

 

Інспектор з ювенальної превенції розповів, як виявляти ознаки булінгу по відношенню до дітей, а також нагадав про правила безпечної поведінки неповнолітніх в інтернеті.

Одними з важливих завдань, які виконують працівники ювенальної превенції є правове виховання, попередження правопорушень та нещасних випадків за участю неповнолітніх.

Для того, щоб робота у цьому напрямку була ефективною, правоохоронці постійно проводять профілактичну роботу в навчальних закладах, де роз’яснюють дітям та їх батькам основні аспекти законодавства, розповідають, які наслідки можуть мати ті чи інші життєві ситуації.

Так, інспектор з ювенальної превенції лиманської поліції завітав на батьківські збори до міської навчально-виховної гімназії. Під час бесіди обговорювались проблемні питання, що виникають у процесі виховання дітей, особливості взаємовідносин між однолітками та їх поведінки у соціумі. Окремими питаннями були булінг та спілкування дітей у соцмережах.

Батьки учнів шостих класів дізнались про причини, які сприяють вчиненню злочинів та правопорушень з боку неповнолітніх, основними витягами з Кримінального Кодексу України та Кодексу про адміністративні правопорушення щодо відповідальності дорослих за дії неповнолітніх.

Наприкінці зустрічі поліцейський порадив батькам у всьому бути авторитетом для своєї дитини, цікавитись її життям та знати коло спілкування - все це допоможе запобігти правопорушенням та життєвим негараздам.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: