В теплице на окраине Славянска выращивали не только помидоры. Полицейские собрали “урожай”

Кущі канабісу висотою більше людського росту знаходились у прихованих частинах приміщень. Весь цей "врожай" було вилучено під час обшуку.

Співробітники Слов'янського відділу поліції прибули з обшуком на промисловий об'єкт, розташованого на околиці міста. При огляді території увагу правоохоронців привернули дві теплиці, які, на перший погляд, були обладнані для вирощування овочів.

Насправді виявилось, що приміщення мають "секрет" - дальня їх частина була огороджена від сторонніх поглядів та служила для вирощування двох чималих наркопосівів.

Кущі канабісу були доглянуті майже за науковим методом: мали систему поливу та контроль температури, стеблі їх були надійно зафіксовані, а корені мали спеціально зроблений захист. Як наслідок - деякі з рослин досягали висоти до 3,5 метрів.

Усього правоохоронці вилучили 29 кущів конопель. Їх змогли увезти лише на вантажному автомобілі.

До того ж при огляді службових приміщень та побутових кімнат учасники слідчих дій виявили пакет з висушеною марихуаною та саморобні пристрої для її вживання.

Власником такого теплиць виявився мешканець Слов'янська 1956 року народження. Чоловік розповів як вирощував свій врожай, за який йому тепер "світить" штраф, арешт до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.

Слов'янським відділом поліції проводиться досудове розслідування за ч.1 ст. 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
1

Эта запись была размещена в рубрики: