Чергове засідання «Клубу свідомого батьківства» у Слов’янську

«Любити дітей мало, потрібно їх знати…» - саме під цим гаслом Слов’янський міський центр зайнятості 12 вересня 2019 провів чергове засідання «Клубу свідомого батьківства».

Відкрила захід керівник клубу Гайтерова Ірина, яка зазначила, що вчитися бути справжніми батьками, розширювати свої знання і навички спілкування з власними дітьми ніколи не пізно і зовсім не соромно. Свідомий вибір майбутнього нашої молоді також залежить від старшого покоління, тих хто має життєвий досвід. Саме допомога батьків та фахівців центру зайнятості стане в нагоді молоді.


Приєднавшись до запропонованих спеціалістами тренінгових вправ дорослі визначали свій особистий вид стосунків з власними дітьми. В цьому допомогла арт - вправа «Моя дитина», яку батьки виконували під час засідання. Яскраве «Сонце», яке створили разом дорослі, нагадало батькам про те, як важливо у спілкуванні з дітьми підкреслювати саме позитивні їх риси.

Читайте також: За результатами поїздки до Словянська керівника Донецької ОДА

Окрім цього, учасники заходу дізналися про особливості підліткового віку, можливості допрофільної підготовки у школі, систему професійної освіти в області та перспективні потреби ринку праці. На допомозі може стати безкоштовний додаток на Android «#Центр_професійної_орієнтації», або онлайн тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

«Сьогодні я зрозумів як саме знайти шляхи порозуміння із своєю дитиною, відчув себе юнаком. Я зрозумів, що треба не тільки слухати, а чути що хоче моя дитина, розвивати її таланти та намагатися зрозуміти як вона відчуває навколишній світ» - зазначив учасник заходу Ігор, батько 15 – річної доньки.

Надання практичної допомоги небайдужим батькам у дослідженні інтересів, здібностей та навичок власних дітей, свідомому професійному самовизначенні є одним із основних завдань центру зайнятості. Тому ми й надалі будемо впроваджувати подібні заходи.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: