Смарт-розетка допоможе сплачувати вдвічі менше за електроенергію

Одна родина Донеччини споживає щомісяця близько 160 кВт∙год електроенергії, а в оселях з елетроопаленням  ̶  до 1000 кВт∙год.  Кожен клієнт «Донецьких енергетичних послуг» може оптимізувати споживання та зменшити суму у платіжці завдяки «розумній» розетці.

 Смарт-розетка дозволяє програмувати домашню техніку на вмикання та вимикання у потрібний час. Наприклад, до неї можна під’єднати електроопалювальні прилади чи бойлер, та налаштувати їх роботу з 23:00 до 7:00. В ці години для власників двозонних електролічильників діє вдвічі дешевший «нічний» тариф.   

 Кожен споживач може обрати найбільш зручний для себе тип «розумної» розетки:

  • з механічним таймером – дозволяє налаштувати роботу приладів протягом доби;
  • з цифровим таймером – допомагає програмувати вмикання/вимикання пристроїв на тиждень вперед;
  • з Wi-Fi модулем – для тих, хто бажає керувати роботою техніки дистанційно за допомогою смартфону. Деякі моделі таких Wi-Fi розеток мають функцію

енергомоніторингу. Вони показують у смартфоні, скільки кіловат-годин та на яку суму спожив прилад у певний час.

«Обрати тип смарт-розетки можна у складі енергоефективного набору Розумний WATT. До  набору також входять двозонний лічильник, що фіксує споживання електроенергії окремо вдень та вночі, LED-лампи та послуга встановлення «під ключ». Комплексне використання всіх елементів допомагає заощадити до 50% витрат на електроенергію. У цьому вже переконалися 8 тис. родин Донеччини, які використовують Розумний WATT», – сказав директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін.

Спеціалісти «Донецьких енергетичних послуг» безкоштовно консультують жителів Донеччини з питань енергоефективності за телефонами (067) 652 60 00 та (0629) 52 60 00, на сторінці у Facebook, а також у центрах обслуговування клієнтів

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
9

Эта запись была размещена в рубрики: