Мандрівна виставка «На Зламі» буде відкрита в Центральній бібліотеці у Слов’янську

16 вересня о 15:00 в Центральній бібліотеці ім. М.Петренка м. Слов’янськ (Соборна площа, 2а) відбудеться презентація мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

Виставка «На Зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на сході України. Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про страх перед війною, руйнування сімейних зв’язків та звичного способу життя.

З іншого боку, виставка «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, різних поглядах на реінтеграцію втрачених територій. Побачити виставку можна з 16 вересня по 14 жовтня у Центральній міській бібліотеці.

Показ організовує громадська організація Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки німецької організації Kurve Wustrow в рамках проекту «Уповноваження громадянського суспільства для трансформації культури пам’яті – ненасильницькі шляхи вирішення жорстокого минулого Донбасу».

У проекті із створення виставки також взяли участь організації-учасники Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі»: БФ «Восток СОС», ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», ГО «Громадський центр правозахисних досліджень», ГО «Громадський Комітет захисту конституційних прав та свобод громадян».

З питань організації звертайтесь будь ласка до Дениса Бігунова: +380507522521

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: