За результатами робочої поїздки до Слов’янська Павла Кириленко: Школа. Парк. Полігон

Робоча поїздка. Слов'янськ. Оглянув низку об'єктів, у які вклали обласні кошти - опорну школу номер 13, парк "Шовковичний" та полігон твердих побутових відходів.

Школа. Такій можуть позаздрити кращі столичні навчальні заклади. Відповідно, лише перших класів у цьому році набрали п'ять - по 28 учнів у кожному. У перших класах вчиться троє діток, які пересуваються на візках. Для них у школі все є: доступ до приміщень, меблі, ліфт, спеціально обладнані санвузли.

Читайте також: Когда достроят парк в Славянске

Суттєво оновився і педагогічний колектив: у цьому році прийшло 17 молодих вчителів, ще 17 мають вищу категорію, всього у школі працює 58 педагогів. Вони з приємністю відзнають, що у їхній школі окрім 523 слов'янських школярів дистанційно вчиться ще й 376 дітей з окупованої території.
На ремонт Слов'янської школи витратили з обласного бюджету 79 млн 900 тисяч гривень так званих переміщених коштів. Ще на понад 6 млн 800 тисяч грн придбали обладнання.

Парк "Шовковичний. Загальна площа проведення робіт - 15,8 гектара, у тому числі 11,4 га - озеленення. Вартість - понад 20 млн грн. Фінансується з обласного екологічного фонду. Роботи ще тривають, хоч окремі локації готові, і там вже проводяться міські масові заходи. Поспілкувався з підрядником, наголосив, що має усунути наявні недоліки і прискорити роботи, щоб принаймні до кінця року парк був повністю готовий.

Масштабний проєкт реалізується на вулиці Цілинній, також за рахунок коштів обласного екофонду: колишнє міське звалище рекультивується, і невдовзі землі можна буде використовувати. Крім того, облаштовуються чотири газозбірні пункти.
Загальна вартість робіт на цьому об'єкті - 115,9 млн грн.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
0

Эта запись была размещена в рубрики: