Відділення Фонду соцстрахування у Слов’янську нагадує: Повідомляйте про проведення виплат у місячний термін


До уваги страхувальників!

Нагадуємо, що згідно Порядку фінансування страхувальників  для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду від 19.07.2018 №12 після проведення виплат за рахунок коштів Фонду страхувальнику необхідно надіслати повідомлення про проведення виплат за формою, наведеною у додатку 2 до цього Порядку.

Читайте також: Проїзд у тролейбуса Слов'янська повернеться до 4 гривень

Повідомлення може бути надіслано в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису або надіслано листом з повідомленням або надано безпосередньо до Слов’янського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області. ( м.Слов’янськ бульвар Пушкіна,2). Повідомлення надсилається страхувальником протягом місяця з дня проведення виплат.

У разі відсутності інформації від страхувальника про виплати застрахованим особам протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування Слов’янське відділення має право здійснити перевірку щодо використання страхувальником коштів Фонду.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: