Данська Рада пропонує фінансову підтримку бізнесу з Донецької та Луганської областей


Передбачувана сума грантової підтримки Данською радою у справах біженців (DRC) від 10 000 до 100 000 доларів США.

Данська Рада у справах Біженців (DRC) розробляє нову грантову  програму. Прийняти участь в ній мають можливість приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства місцевих органів влади.

Умовами програми :

-️ Соінвестіція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової формі.

-️ Кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення в Донецькій і / або Луганській області, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки.

-️ Ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту. (Створення нових офіційних робочих місць не є обов'язковою умовою участі в програмі).

- Результати проекту повинні мати довгостроковий ефект і тривати без додаткової підтримки після формального закінчення партнерства.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з DRC, будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA і заповніть коротку заявку. Срок подачі заявок до 30 жовтня 2019 року

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: