За якими тарифами сплачують електроенергію жителі Донеччини

Постачальник «Донецькі енергетичні послуги» дбає, аби кожен споживач мав повну та доступну інформацію про нарахування за електроенергію.

Жителі Донеччини можуть отримати ці дані по своєму особовому рахунку дистанційно у будь-який зручний час: через Особистий кабінет, сторінку постачальника у Facebook чи за телефоном контакт-центру.

«Донецькі енергетичні послуги» проводять нарахування побутовим клієнтам за тарифами, що регулюються державою. Вони єдині для всіх мешканців України та наразі залишаються без змін.

- Базовий тариф діє для населення, що проживає у місті/селі у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами.

- Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у місті/селі у квартирах чи будинках (у тому числі готельного типу та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками. Також поширюється на мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення.

- Тариф для багатодітних родин

, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн за кВт*год незалежно від обсягу споживання.

Найпростіший спосіб заощаджувати світло – встановити багатозонний лічильник. Їх власники сплачують менше за електроенергію, використану у певний час доби.  Частіше за все побутові клієнти встановлюють двозонні лічильники у складі набору Розумний WATT. Окрім лічильника він також включає енергоефективні LED-лампи та спеціальну розетку, що вмикає/вимикає прилади у період дії зниженого тарифу.

Дізнатися тариф, слідкувати за власним споживанням та контролювати усі розрахунки жителі Донецької області можуть в Особистому кабінеті на сайті «Донецьких енергетичних послуг». Сума до сплати автоматично розраховується відповідно до тарифу конкретного споживача.

Отримати консультацію щодо суми у платіжці клієнти також можуть на сторінці електропостачальника у Facebook чи за телефонами контакт-центру (0629) 526 000 та (067) 652 60 00.

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: