В Черкаській громаді перевірили умови проживання дітей у підоблікових родинах

Учасники рейду, серед яких були поліцейські, оцінювали умови проживання неповнолітніх, відвідуваність ними учбових закладів, готовність осель до осінньо-зимового періоду.

Усього інспектори з ювенальної превенції слов'янської поліції, представники Центру соціальних служб та служби у справах дітей відвідали 14 родин, які мають статус "складні життєві обставини".

Мешканці смт Черкаське, сіл Привілля, Прелесне, Олександрівка та інших перевірялись за місцем проживання. Учасники рейду оцінювали, у яких умовах ростуть діти, чи відвідують вони школи та дитячі садочки, який образ життя ведуть їх батьки.

Окремим питанням була готовність кожної родини до настання холодної пори  року: наявність теплого одягу, справних вікон та дверей, запасів дров та вугілля для топлення печі.

У разі знаходження вдома дітей шкільного віку з'ясовувались причини, за якими вони не знаходились на заняттях.

Під час спілкування з місцевими жителями правоохоронці та робітники соціальних служб дізнались про родину з п'ятьма дітьми, яка нещодавно переїхала до с. Майдан. Виявилось, що вона потребує соціального супроводження - діти, молодшому з яких 2 роки, не завжди отримують повноцінного догляду від 31-річної матері. До того ж, є потреба у відвідуванні дитячого садочку та труднощі з надходженням соціальних виплат. Всі ці питання були взяті на контроль.

Поліція звертається до громадян. Якщо поруч із вами проживають неблагонадійні сім’ї, в яких діти виховуються у неналежних умовах чи страждають від домашнього насильства, не будьте байдужими, повідомляйте про такі випадки за телефоном «102».

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: