С начала года полицейские Славянска разыскали более 100 граждан


Серед розшукуваних є ті, хто безслідно пішли з дому, переховуються від правосуддя чи пропали в окупованій частині Донбасу. Всього співробітники Слов`янського відділу поліції розшукують близько 450 громадян.

Проводячи спецзаходи, співробітники карного розшуку встановили місцезнаходження та затримали 63 злочинця, які скоїли вбивства, вчинили розбійні напади, пограбування, зберігали наркотичні речовини або перебували у лавах банд формувань.

Час від часу слов'янські правоохоронці допомагали колегам з інших міст або регіонів країни.

Так, у лютому при виїзді на сімейний конфлікт у с. Маяки Слов'янського району наряд поліції виявив правопорушника з Луганщини. Перевірка по базах даних показала, що 26-річний мешканець Лисичанська знаходиться у розшуку за скоєння крадіжки із проникненням у житло. Його співмешканка при цьому значилася "зниклою безвісті" - заяву про це надали її родичі після того, як жінка кинула на них свою дитину та зникла у невідомому напрямку.

А за два місяці на залізничному вокзалі було затримано 42-річного харків'янина. Виявилось, що чоловік вже два роки знаходився у розшуку за шахрайство.

У таких випадках затримані опитувались та передавались співробітникам підрозділів, що об'являли їх у розшук.

Ще одним пріоритетним напрямком роботи поліцейських є пошук зниклих людей - цього року встановили місцезнаходження 36 з них. Іноді розшуки доводилось проводити й на окупованій території - звичайно ж, не напряму, а за допомогою телефонів знайомих та соцмереж.

На сьогодні у розшуку за Слов'янським відділом поліції знаходиться 446 чоловік: 81 безвісти зниклих та 365 правопорушників, які ухиляються від покарання.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: