В районі проведення ООС гвардійці продовжують забезпечувати громадський порядок

Військовослужбовці Національної гвардії України в районі проведення ООС продовжують виконувати службово-бойові завдання, забезпечувати законність та правопорядок на території Донецької та Луганської областей.

Щоденно, на стаціонарних та мобільних блокпостах гвардійці перевіряють документи, транспортні засоби та звіряють інформацію з розшуковою базою, для того аби припинити незаконне перевезення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, а також для виявлення осіб, які порушили закони України.

Лише за останні 10 днів нацгвардійці перевірили близько 30 тисяч транспортних засобів та майже 46 тисяч громадян. На стаціонарних та мобільних блокпостах виявлено 42 особи, які порушили закон: 30 з них здійснили адміністративні правопорушення, 8 затримано за підозрою у скоєнні злочинів, 3 – за співпрацю або участь у незаконних збройних формуваннях. Вилучено майже 500 грам наркотичних речовин, одну гранату та повернуто викраденого майна на суму майже 5000 гривень.

Всіх правопорушників передано працівникам Національної поліції України.

Військовослужбовці угруповань Національної гвардії України в районі проведення ООС і надалі продовжують виконувати покладені на них завдання, забезпечуючи громадський порядок та мир у нашій країні.

Прес-служба угруповання НГУ ОС

Следите за нашими новостями на Телеграм-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: