Поблизу Слов’янська поліцейські відновлюють кінологічний центр

Після відновлення своєї роботи комплекс зможе приймати до 45 кінологів. Тут планується проводити учбово-тренувальні збори та змагання, вирощувати службових собак.

 Кінологічний комплекс, що знаходиться у Слов'янському районі, був збудований ще 30 років тому, але з 2010 року центр виявився фактично закритим.

 Наразі цей об'єкт отримує "нове життя" - за рішенням керівництва ГУНП Донецькій області тут буде діяти Кінологічний центр поліції регіону - його "північний" підрозділ. Наразі правоохоронці проводять благоустрій об'єкту та підготовку до відновлення його роботи.

 На сьогоднішній день на півночі області працює група зведеного загону з десяти кінологів. Їх чотирилапі вихованці спеціалізуються на пошуках вибухівки, зброї, наркотичних засобів. Активно задіюються при перевірках автотранспорту на блокпостах.

 Протягом трьох місяців практичну допомогу у відновленні кінологічного комплексу надавав Леонід Мусєвич – кінолог з багаторічним досвідом з Київщини. Окрім облаштування тренувальних майданчиків для майбутніх вихованців, він зі своїми чотирилапими вівчарками дбав про безпеку громадян під час масових заходів, брав участь у слідчих та оперативних заходах, виїжджав за повідомленнями про загрозу вибуху. Сьогодні йому на зміну приїхав його колега з Києва.

 Начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський подякував Леоніду Мусєвичу за співпрацю та відзначив, що за час плодотворної співпраці кожен отримав нові знання та навички, які стануть в нагоді під час подальшого несення служби.

 Після повного відновлення центру тут на постійному чергуванні будуть знаходиться інспектори-кінологи поліції, які будуть готові у будь-який час виїхати на виявлення зброї або наркотиків та проведення пошукової роботи.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

 

5
2

Эта запись была размещена в рубрики: