Хроніка Слов’янська у газетах та виданнях минулого в Центральній бібліотеці міста

15 серпня 2019 у читальному залі Центральної міської бібліотеці ім. М.Петренко з нагоди "Дня міста Слов'янська" відкрилась щорічна традиційна виставка "Періодичні видання Слов'янська минулих років".

Колекція газет і журналів демонструє своєрідний ракурс в історію нашого міста. У Словянську на підприємствах та Словкурорті свого часу виходили періодичні видання, де звичайно йшлося про життя-буття колективів, організацій та установ.

Організатори проекту, його натхненник Василь Чорнобровий, виконують план роботи Слов'янської первинної організації НСЖУ на 2019 рік та сподіваются на участь в заході слов'янців та гостей міста.

Читайте також: Як у Слов'янську зустрінуть День Незалежності

У відкритті виставки прийняли участь члени клубу "Слов'янські вечорниці", депутат Слов'янської міської ради Ольга Преображенська, ветеран журналістики Віктор Скрипник, які з задоволенням ознайомились з підборкою Слов'янських друкованих видань різних років.

Виставка завершится 13 вересня. Організатори запрошують мешканців Словянська та регіона ознайомитись з літописом нашого міста у друкованих виданнях.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

 

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: