Рятувальники Слов’янська закликають додержуватись правил пожежної безпеки в екосистемах


Після прохолодної дощової погоди знову наступили теплі сонячні дні, які сприяють відпочинку на природі.

Але під час проведення дозвілля багато громадян часто нехтують елементарними правилами пожежної безпеки, розводять багаття в непристосованих для цього місцях та не гасять недопалки сигарет, що може призвести до виникнення пожеж. Аби не сталося неприємностей рятувальники систематично закликають громадян під час дозвілля у лісовій, чи парковій зоні не забувати про необхідність дотримування вимог пожежної безпеки.

Інспекторським складом 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання правил безпечної поведінки у природних екосистемах.

Під час спілкування з громадянами, фахівці роз’яснювали їм основні правила пожежної безпеки, які необхідно дотримуватись під час перебування в лісі, аби уникнути виникнення пожеж у природних екосистемах.

Закликали громадян бути уважними та не кидати недопалки або палаючі сірники на землю, адже це найчастіше призводить до виникнення займання сухої трави та листяного покриву.

Окрім цього співробітники ДСНС наголосили, що за такі дії відповідно до законодавства України передбачена відповідальність, як адміністративна, так і кримінальна.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: