Схід України кличе. Волонтерська місія у Слов’янську


Схід України кличе. Ми розпочали робочий табір з 18 добровольців з 10 різних країн у місті Слов ' янськ. Про це повідомляється на сторінці німецької організації DRA - Deutsch-Russischer Austausch e.V.


Половину дня ми підтримуємо сім ' ї що потребують допомоги, які були переселені під час триваючого конфлікту - а у другій половині дня ми маємо зустрічі з різноманітними активними людьми. У перший день, ми встигли почути про історію Слов 'янська, що тісно пов' язана з виробництвом солі, кераміки та торгівлі.

На другий день Алексей Jukov від громадської організації Black Тюльпан (Гуманитарная миссия "Черный Тюльпан") показав нам критично місця в місті, пов'язані з подіями у 2014 році, та поділився своїми спостереженнями як очевидця.

Велика подяка Oksana Stupak також, голові проекту "Громадянська освіта для молоді на сході України", яка презентувала про те, як вона та її організація проводить політичну освіту серед молоді.

"Діловий Слов'янськ" планує зустрітись з представниками цієї волонтерської місії, поспілкуватись та розповісти про напрямки її діяльності у Слов'янську та регіоні.

За матеріалами інтернет
Діловий Слов'янськ

Следите за нашими новостями на Телеграм-канале

8
7

Эта запись была размещена в рубрики: