З початку року в Слов’янську більше 20 автовласників стали жертвами крадіїв

У більшості таких випадків здобиччю крадіїв стали речі, які потерпілі залишили в салоні автомобіля: гроші, гаджети, документи, магнітоли, сумки, телефони тощо. Також жертвами злодіїв ставали господарі авто, які не обладнані сигналізацією. У них зловмисники викрадали акумулятори.

 Незалежно від того чи є ви власником або пасажиром автомобіля, пропонуємо вам кілька порад, які варто прочитати, аби бути надалі обізнаним і захищеним:

- Завжди закривайте автомобіль, навіть якщо виходите на кілька хвилин купити води в кіоску біля дороги чи розрахуватися за паливо на заправці.

- Не залишайте цінні речі на видному місці. Якщо автомобіль закритий, зловмисники можуть вибити скло і вкрасти цінні речі. Тримайте при собі телефон, барсетку, сумку, залишаючи авто, а покупки відразу ж закривайте в багажнику.

- Не нехтуйте сигналізацією. У нічний час доби залишайте ваш транспорт в освітлених місцях або на платних автостоянках.

- Також будьте уважні біля торгових центрів, базарів, на світлофорах чи якщо у вашої машини раптом виявилося пробитим колесо.

Якщо вам не вдалося уникнути неприємностей або ви стали свідком крадіжки, відразу ж звертайтеся в поліцію. Чим швидше ви це зробите, тим більше шансів повернути вкрадене і затримати зловмисників. 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Читайте также: Renault готова строить завод по сборке автомобилей в Украине

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: