Робота над помилками: поліцейські Слов’янська тісно працюють з дітьми, які переступили межу закону

На профілактичному обліку в поліції знаходиться 22 неповнолітніх - це молоді люди віком від 15 до 18 років. Всі вони потрапили в поле зору правоохоронців внаслідок скоєних ними правопорушень кримінального характеру - переважно за крадіжки та пограбування.

З метою зниження кількості рецидивів серед підлітків, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності і перебувають на обліку в поліції, співробітники ювенальної превенції і служби пробації проводять профілактичні заходи. При цьому використовуються різні форми роботи.

Сьогодні підлітки переглянули документальний фільм про дітей, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Що хвилює підлітків, які відбувають покарання? Про що вони мріють? Чого хочуть? – саме про це йшлося в стрічці.

Читайте также: В Святогорске начала работу туристическая полиция

Як показує практика, неповнолітніми правопорушниками стають діти з найрізноманітніших сімей. Трапляється і так, що діти недостатньо розуміють всю серйозність свого становища і знову переступають закон. У будь-якому випадку очевидно одне - судимість, отримана в такому юному віці, накладає відбиток на все життя.

З кожним підобліковним ювенальні поліцейські проводять бесіди про дотриманні адміністративного та кримінального законодавства, спілкуються з родичами і особами, які можуть на них позитивно впливати.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: