Долучайтесь! Поліція Донеччини формує новий склад поліцейської комісії

 

Якщо ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та бажаєте стати членом поліцейської комісії ГУНП в Донецькій області, до 31 липня необхідно подати заяву на адресу sektordonobl@ukr.net.

 З метою забезпечення прозорого добору та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції, Головне управління Національної поліції в Донецькій області формує новий склад поліцейської комісії, оскільки відповідно до наказу ГУНП в Донецькій області від 10.08.2016 № 1242, строк повноважень попередньо затвердженої поліцейської комісії припиняється 10.08.2019 року.

Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та розділу II пункту 7 Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25.12.2015 № 1631 до складу поліцейських комісій органів поліції входять п’ять осіб:

1) один представник, визначений Міністром внутрішніх справ України, не з числа поліцейських;

2) один представник, визначений Головою Національної поліції України;

3) один представник, визначений керівником відповідного територіального органу (закладу, установи) поліції;

4) два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Київською міською радою, Севастопольською міською радою з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Читайте також: 95 дільниць у Словянську під надійною охороною

Якщо ви маєте бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет та виявили бажання стати членом поліцейської комісії ГУНП в Донецькій області, вам необхідно подати свою кандидатуру (заяву) до Головного управління Національної поліції в Донецькій області за адресою: м. Маріуполь, проспект Нахімова, 86 або на електрону пошту sektordonobl@ukr.net. Термін подання пропозицій для включення до складу поліцейської комісії приймаються до 31.07.2019р.

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: