«Хочу, щоб діти знали свій край». Підприємець зі Слов’янська організовує сплави на байдарках річками Донеччини

підприємець зі Слов’янська організовує Донеччиною сплави на байдарках/фото: з власного архіву Вадима

Підприємець зі Слов’янська організовує Донеччиною сплави на байдарках/фото: з власного архіву Вадима

Підприємець зі Слов’янська Вадим Овчаренко започаткував проєкт «Соціальний човен», у якому частину прибутків зі свого бізнесу віддає на розвиток соціального підприємництва для розвитку молоді.

Сім човнів, весла і рятувальне спорядження до них Вадим Овчаренко придбав цього літа, частину грошей виділив БФ «Карітас», частину підприємець вклав власних, повідомляє «Бізнес-Схід». Зараз для дітей організовує сплави по річці Сіверський Дінець.

«Я хочу, щоб діти знали край, де живуть. Катання на човнах – чудова нагода для цього: можна спостерігати краєвиди, навчитися веслувати, допомагати один одному у різних ситуаціях. Ви б бачили очі дітей, коли вони сідають до човнів», - розповів підприємець Вадим Овчаренко.

Нещодавно понад тридцять школярів відпочили у мандрівному наметовому таборі «Східна брама» на Харківщині. Під час відпочинку організовували сплави по річці.

Зараз Вадим Овчаренко реєструє молодіжний центр, аби мати можливість залучати також спонсорські і донорські гроші і надавати дітям можливість безкоштовно навчитися веслувати і провести активне дозвілля.

«Важливо розвивати тут інфраструктуру, внутрішній туризм на Донеччині, щоб до нас хтось захотів приїхати, пізнати наш край», - сказав Вадим Овчаренко.

Читайте також: Юные футболисты Славянского района в «Золотом колосе Украины»

Підприємець також здає човни в оренду, покататися на них може будь-хто.

Також підприємець згуртував кількох людей у селищі Червоний молочар, що на околиці Слов’янська , які утримують корів. Планує створити сільськогосподарський кооператив, гроші від прибутку направлятиме на благодійність, зокрема, встановлення дитячих майданчиків у селищі, підтримку дітей учасників АТО.

«Зараз у світі і в Україні почали багато говорити про соціальне підприємництво, це коли ти заробляєш сам і допомагаєш розвивати щось ще, - каже Вадим. - Я вкладаю гроші у розвиток дітей».

Восени Вадим Овчаренко планує відвідати форум соціальних підприємців, який відбудеться в Одесі. Свій проєкт «Соціальна корова» подав грантодавцям на отримання фінансування.

Следите за новостями на нашем "Telegram-канале"

17
1

Эта запись была размещена в рубрики: